Česká strana sociálně demokratická, ČSSD, Liberecký kraj

Česká strana sociálně demokratická

Liberecký kraj

Aktuálně


Kam kráčíme

Pá 10.ledna 2020

V posledních dnech  se ptám již po několikáté, kam kráčíme. Vezmu to odzadu. Ránu slušným lidem dala paní Válková. Copak si mohla skutečně myslet, že nevyplave její hřích mládí = URVÁLEK ??? Nedá se to komentovat jinak než slovy generála z "Černých baronů " ----....chce se mi zvracet ....
Já jsem si dosud myslel, že je to  slušná dáma a řady jejich názorů z poslední doby jsem považoval ze  správné. Ovšem stále platí, že mýliti se je lidské.
  
No a teď asi zatnu do živého. Vyjádřím svůj názor, když tady napíšu, že to, co udělaly USA je správné. Pokud budeme stále hrát hodné hochy, ta ti zlí kluci z muslimského světa brzy tu společnost západní demokracie převálcují.
 
  
Nemusím vše co dělají USA, ale děkuji, že se najde někdo, kdo pojmenuje věci pravými jmény. Jsem už starý muž, otec 4 dětí a děda 6 vnoučat. Nechci, aby moje děti a vnoučata museli poslouchat meuzíny z minaretů, aby nám někdo zakazoval oslavu Vánoc, vánoční stromky na náměstích¨, aby moje žena musela chodit zahalená. Ani nechci, aby museli poslouchat "moudra Gréty", abych si na svou obranu nemohl pořídit revolver, abych ni nemohl na své narozeniny vystřelit ohňostroj.....prostě abych dál žil ve skutečné demokracii.
 
 
Pojďme se místo žabomyších válek podněcovaných  ..."miliardy chvilek"....zamyslet nad skutečnými problémy, které před naší zemí jsou. Jako protiváhu bych chtěl založit veřejné fórum CHVÍLE PRO SKUTEČNOU DEMOKRACII.
 
 
Stojí Vám naše republika za chvíli práce ? Podělte se se svými názory.
 
 
Váš 
 
 
Milan Šír st.