Česká strana sociálně demokratická, ČSSD, Liberecký kraj

Česká strana sociálně demokratická

Liberecký kraj

Aktuálně


Tisková zpráva - primární volby do PS 2017

Út 11.dubna 2017

V pondělí 10. dubna 2017 odsouhlasil Krajský výkonný výbor ČSSD Libereckého kraje návrh kandidátní listiny pro sněmovní volby, které se budou konat v říjnu 2017. Konečné slovo o podobě kandidátky budou mít všichni členové strany v Libereckém kraji. Ti svým hlasováním, které proběhne korespondenční formou, návrh potvrdí nebo mohou změnit pořadí jednotlivých kandidátů.

Do čela kandidátky byla navržena současná ministryně práce a sociálních věcí Mgr. Michaela Marksová. Její kandidaturu na lídra schválilo a potvrdilo také vedení ČSSD. Dalšími kandidáty jsou oba stávající poslanci Parlamentu České republiky za Liberecký kraj JUDr., Ing. Lukáš Pleticha a Pavel Ploc. Na čtvrté místo byla navržena starostka města Česká Lípa Mgr. Romana Žatecká. Na kandidátce nechybí ani současný náměstek hejtmana Libereckého kraje Mgr. Pavel Svoboda.

Předseda Krajského výkonného výboru MUDr. Jan Mečl k domu dodal: „Jsem moc rád, že se nám podařilo složit velmi silnou kandidátku, ve které najdeme zkušené a úspěšné politiky a političky. Všichni ve svých funkcích již udělali velký kus práce pro náš kraj, ale i pro celou naši zemi a její občany. ČSSD v Libereckém kraji má proto velké ambice uspět v následujících volbách. Jsem přesvědčen, že tradiční levicová strana má lidem co nabídnout.

 

 

 

 

MUDr. Jan Mečl

předseda KVV ČSSD Libereckého kraje

 

http://facebook.com/CSSDKVVLiberecko

http://twitter.com/cssd_liberecko