Česká strana sociálně demokratická, ČSSD, Liberecký kraj

Česká strana sociálně demokratická

Liberecký kraj

Aktuálně


Předvolební kampaň začala již i v Libereckém kraji

Út 24.září 2013

Návštěvou nejužšího vedení v různých koutech Libereckého kraje zahájila svůj boj o křesla v Poslanecké sněmovně Parlamentu České republiky Česká strana sociálně demokratická. Stalo se tak 24. září 2013, 31 dní před samotnými předčasnými volbami.

Skupina nejvyšších představitelů strany v čele s jejím předsedou Bohuslavem Sobotkou zavítala nejprve do státního podniku DIAMO ve Stráži pod Ralskem, kde si prohlédla neutralizační a dekontaminační stanici a podiskutovala se zaměstnanci firmy.  Pak následovalo setkání s pracovníky sklárny Egermann v Novém Boru.

Program zahrnoval i tiskovou konferenci pro média, kde Bohuslav Sobotka představil program, s jakým strana do voleb jde a lídr letošních voleb za Liberecký kraj, Pavle Ploc, uvedl své kolegy z kandidátní listiny.

V průběhu celého dne se veřejnost s týmem složeným s již zmiňovaným předsedou strany Bohuslavem Sobotkou, Zdeňkem Škromachem, Jiřím Dienstbierem, Martinem Starcem, Robertem Duškem, Pavlem Plocem, Martinou Rosenbergovou, Lukášem Pletichou, Sylvou Moravcovou a Cyrilem Zapletalem mohla potkat na mnoha místech po celém kraji.

Celý den byl završen setkáním a debatou s občany v libereckém Centru Babylon.

Fotogalerie z akce zde.

Video Libereckého deníku zde.