Česká strana sociálně demokratická, ČSSD, Liberecký kraj

Česká strana sociálně demokratická

Liberecký kraj

Aktuálně


Ani o prázdninách nezahálíme

Út 1.srpna 2017

Ačkoliv ostrou fázi kampaně k volbám do Poslanecké sněmovny v říjnu tohoto roku odstartujeme hned na začátku září, ani o prázdninách nezahálíme.
 
Poslední červencový týden proběhlo v Grandhotelu Imperial v Liberci neformální setkání představitelů ČSSD s tématem hlavních priorit pro nadcházející volby pro Liberecký kraj. Hovořili jsme o zdravotnictví,o navyšování mezd, zlepšení bytové situace občanů, zajištění důstojného stáří pro každého, podpoře rodin, chytré a moderní dopravě pro Liberecký kraj, pomoci lidem v insolvenci a také potřebě revitalizovat velké množství chátrajících průmyslových areálů u nás v kraji nebo řešit hrozbu v podobně nedostatku vody.
 
Setkání se zúčastnili naši přední kandidáti do voleb v čele s lídryní Michaelou Marksovou a také předseda Krajského výkonného výboru Jan Mečl.
 
Neformální debata ukázala, že program ČSSD zahrnuje všechny hlavní problémy i pro náš kraj. Více o programu ČSSD najdete na https://www.cssd.cz/volby2017/cssd-predstavuje-program-pro-volby-do-poslanecke-snemovny/
 
 
(zleva: MUDr. Jan Mečl, Mgr. Michaela Marksová, PhDr. Jiří "Neny" Nenutil (krajský volební manažer), Mgr. Pavel Svoboda, Mgr. Pavla Řechtáčková, Jana Kašparová (volební manažerka okresu Liberec) a Pavel Ploc)