Česká strana sociálně demokratická, ČSSD, Liberecký kraj

Česká strana sociálně demokratická

Liberecký kraj

Aktuálně


Tisková zpráva OVV Liberec

Čt 20.července 2017

 
Liberecký deník dne 19. 7. 2017 přinesl zprávu, že ČSSD má na liberecké radnici dva zastupitelské kluby. Skutečností však je, že ČSSD Liberec má pouze jeden řádný klub pod vedením zastupitelky Lenky Kadlecové. V článku jmenovaný představitel klubu „Zastupitelů zvolených za ČSSD“ Jan Čmuchálek není členem ČSSD, druhá členka tohoto klubu Martina Rosenbergová v minulosti opakovaně čelila kritice členské základny ČSSD za svou podporu jinému politickému subjektu, dlouhodobě s vedením okresní organizace nekomunikuje a ztratila tak odborné zázemí strany.
 
V reakci na usnesení Okresní konference ČSSD Liberec pak Martina Rosenbergová opakovaně deklarovala svůj úmysl zrušit své členství ve straně. Veřejně tedy paní zastupitelku vyzýváme, aby své členství ve straně co nejdříve ukončila a vyhnula se vyloučení. Bylo by to vůči voličům i straně  férové řešení. 
 
OVV ČSSD Liberec tedy považuje za nutné informovat občany, že ČSSD má na liberecké radnici své řádně zvolené zástupce, kteří se snaží se naplňovat volební program ČSSD. Vnitrostranické záležitosti umíme demokraticky a v duchu stanov vyřešit, abychom se mohli věnovat práci pro naše spoluobčany.
 
 
Milan Šír - předseda OVV ČSSD Liberec